صفحه اصلی فعالیتها نمونه سفارشات تماس با ما درباره ما

رادوین چگونه رادوین شد؟
گروه تولیدی اسباب بازی های چوبی رادوین در سال 87 با دو نفر آغاز به کار کرد و اولین تولیدات خود را به صورت سفارشی تولید و به مشتریانی از ایران ، دانمارک ، کانادا ، استرالیا عرضه کرد. به دلیل کیفیت بالای کار و درخواست مشتریان ، گروه رادوین تصمیم گرفت که سطح تولیدات خود را بالا برده و محصولات بیشتری وارد بازار نماید . اکنون تیم رادوین با اشتغالزایی بیش از20 نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم کار خود را گسترش داده است . و آماده پذیرش سفارشات عمده و برون سپاری همکاران می باشد. امید است همه اسباب بازی های ایرانی در دنیا به کیفیت و خلاقیت شناخته شوند.
زمینه های فعالیت گروه رادوین :
تولید انواع اسباب بازی های چوبی ، ایده پردازی و خلاقیت و نو آوری در ایجاد بازی های جدید ، انجام برون سپاری شرکت های که مصنوعات چوبی در مورد اسباب بازی انجام میدهند که شامل تولید قطعات چوبی و یا فروش چوب خام می باشد.
افتخارات رادوین :
مقام دوم کشوری در اولین رویداد ملی استارت آپ اسباب بازی مقام شایسته تقدیر در چهارمین جشنواره فیروزه شرکت در دومین جشنواره اختراعات ، ابتکارات ، نوآوری ها و دستاوردهای پژوهشی شرکت در نشست هم اندیشی نخبگان و دانشگاهیان ترشیز با حضور ریاست بنیاد نخبگان خراسان رضوی

به امید این که محصولات ایران برند فروشگاههای معروف دنیا بشود...